Damat Takımı 2017 Yerli Filmini Sansürsüz izle
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (2)
6.7 IMDB Puanı 3 Yorum 593 Görüntülenme

google sitesinde ara Damat Takımı 2017 Yerli Filmini Sansürsüz izle

Damat Takımı Konusu: Bu takım başka takım. Beş arkadaştan oluşan "Damat takımı izle" filminde kimi zaman gülecek kimi zaman hüzünleneceksiniz. Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can lise yıllarından beri ayrılmamış beş arkadaştır. Yiğit evlenmeye karar verir. Diğer arkadaşları evlenmeden önce özgürlüğün tadını çıkarmaları konusunda Yiğit'i ikna ederler ve çılgınca maceraya çıkarlar. Bu dönemde lisedeki baş düşmanları Besim'le karşılaşırlar. Besim, diğerlerinin düğüne yalnız geleceğini iddia eder. Ömer, Serdar, Onat ve Can Besim'e inat düğüne sevgili bularak geleceklerini söyler böylelikle olaylar başlar...


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2017 Türkiye yapımı olan "Damat takımı sansürsüz" filminde; En yakın arkadaşlarının düğününe yalnız gitmek istemeyen dört arkadaşın, 5 gün içince sevgili bulmak için verdikleri mücadeleyi seyredeceğiz. Yenihdfilmizle iyi seyirler diler.

  Filmin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta yer alıyor. Filmin başrollerine baktığımızda Furkan Andıç, Özgürcan Çevik, Pelin Akıl, Açelya Topaloğlu gibi isimlerin yer almakta olduğunu görebiliyoruz. Filmin türü Romantik - Komedi olarak belirlenmiştir. Imdb Puanı 6.7 olan filmi 1080p ve 720p full hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Fullhdfilmsitesi.org Kalitenin Tek Adresi sunar.

  Diğer Adları:

  "Damat Takimi 2017"

  Yayın Tarihi:

  20 Ekim 2017

  Senaryo:

  Doga Can Anafarta

  Yorumlar (3)